loading...

درمان و رهایی

درمان بيماري اعتياد با روش DST

بازدید : 386
سه شنبه 21 مهر 1399 زمان : 22:38

دوشنبه بیست و یکم مهر ۱۳۹۹ - 16:29 - همسفرمیلادعیدی -

هشتمین جلسه از دوره چهل و چهارم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگرۀ 60؛ نمایندگی سمنان با دستورجلسه «هفته ایجنت ومرزبان» با استادی مرزبان محترم آقای علی و نگهبانی مسافر مجید و‌ دبیری مسافر محمود، یکشنبه 20 مهر ماه 1399 ساعت 17 آغاز بکار کرد.

سخنان استاد:

این هفته در رأس به بنیان کنگره 60 تبریک می‌گویم. در قسمت اول صحبت به ایجنت محترم قبل آقای رضا ربیعی تبریک و خدا قوت می‌گوییم. ایشان برای همه ما مرزبانان سراسر آموزش بودند و همین‌طور به ایجنت همسفران به همکاران عزیزم در سراسر کشور در قسمت آقایان و خانم‌های همسفر و مسافر این هفته زیبا را تبریک عرض می‌کنم. پیامی‌که وصف حال تمام خدمتگزاران است، خصوصاً مرزبانان و ایجنت گرامی‌است برای شما می‌خوانم: خوشا به حال آن‌کس که می‌دهد و به دنبال باز پس گرفتن نیست، بی‌دریغ همچون قدرت مطلق! و منتظر نمی‌ماند، بلکه ناظر است، پس بسیار باارزش است که می‌دهد و بازنمی‌ستاند. تمام خدمتگزاران کنگره 60 همین‌گونه هستند. همانند قدرت مطلق که می‌دهد و باز پس نمی‌گیرد.

تمام کسانی که با عشق خدمت می‌کنند چیزی را پس نخواهند گرفت و این بسیار زیباست. در زمان شیوع کرونا بسیاری از دوستان مرزبان در تمامی‌شعبات ایران به کار خود ادامه می‌دادند و روزی نبوده که شعبه‌ای بسته باشد درصورتی‌که شاید در آن روزها کسی بیرون نمی‌آمد ولی مرزبانان باکمال رضایت و با عشق فراوان ساعاتی که حضور داشتند را خدمت می‌کردند که دوستان سفر اولی نامه شربت خود را دریافت کنند. خدا را شاکرم که فرصت خدمت به بنده‌های خداوند را نصیبم کرد‌‌ان‌قدر این مسئله خدمت به هم نوع شیرین است که پیشنهاد می‌کنم عزیزان حتماً خدمت درکنگره را تجربه کنند. به نظر من جایگاه‌های کنگره 60 هم می‌تواند اگر درست استفاده نشود تخریب ایجاد کند و هم رشد و آموزش داشته باشد. این بستگی به من دارد که کدام را انتخاب کنم.


وقتی کسی به کنگره می‌آید و باحال خراب‌ و ممکن است کاری را از روی ندانستن را انجام دهد، اگر من مرزبان با رفتار بدتر از او رفتار کردم، هم در خود و هم در مسافر تخریب ایجاد کرده‌ام. اگر هم برعکس اگر توانستم کسی را از حال بد به حال خوب هدایت کنم و او را آرام کنم هم در من و هم در مسافر رشد و آموزش ایجاد کرده‌ام. تمام هدف آقای مهندس از اینکه جایگاه‌ها رو درست کردند این است که ما بتوانیم در زندگی خود این آموزش‌ها رو کاربردی کنیم. نکته‌ی دیگری که بخواهم بگویم این است که تمام کسانی که با جایگاه‌های کنگره 60 رسیده‌اند یک ‌شب و یک‌دفعه این جایگاه را به دست نیاورده‌اند.

تمام کسانی که با عشق خدمت می‌کنند چیزی را پس نخواهند گرفت و این بسیار زیباست. در زمان شیوع کرونا بسیاری از دوستان مرزبان در تمامی‌شعبات ایران به کار خود ادامه می‌دادند و روزی نبوده که شعبه‌ای بسته باشد درصورتی‌که شاید در آن روزها کسی بیرون نمی‌آمد ولی مرزبانان باکمال رضایت و با عشق فراوان ساعاتی که حضور داشتند را خدمت می‌کردند که دوستان سفر اولی نامه شربت خود را دریافت کنند. خدا را شاکرم که فرصت خدمت به بنده‌های خداوند را نصیبم کرد‌‌ان‌قدر این مسئله خدمت به هم نوع شیرین است که پیشنهاد می‌کنم عزیزان حتماً خدمت درکنگره را تجربه کنند. به نظر من جایگاه‌های کنگره 60 هم می‌تواند اگر درست استفاده نشود تخریب ایجاد کند و هم رشد و آموزش داشته باشد انتخاب با ما است که چگونه از آن استفاده کنیم.

عکاس، تایپ متن و تنظیم گزارش: مسافر مجتبی
ویراستاری و ارسال خبر: علی عربی
نمایندگی سمنان

تعداد بازدید از این مطلب : 61
ادامه مطالب در آرشیو کارگاه‌های آموزشی کنگره 60

از 2 خوان سخت گذشتم!
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 2

آمار سایت
 • کل مطالب : <-BlogPostsCount->
 • کل نظرات : <-BlogCommentsCount->
 • افراد آنلاین : <-OnlineVisitors->
 • تعداد اعضا : <-BlogUsersCount->
 • بازدید امروز : <-TodayVisits->
 • بازدید کننده امروز : <-TodayVisitors->
 • باردید دیروز : <-YesterdayVisits->
 • بازدید کننده دیروز : <-YesterdayVisitors->
 • گوگل امروز : <-TodayGoogleEntrance->
 • گوگل دیروز : <-YesterdayGoogleEntrance->
 • بازدید هفته : <-WeekVisits->
 • بازدید ماه : <-MonthVisits->
 • بازدید سال : <-YearVisits->
 • بازدید کلی : <-AllVisits->
 • کدهای اختصاصی