loading...

درمان و رهایی

درمان بيماري اعتياد با روش DST

بازدید : 320
چهارشنبه 29 مهر 1399 زمان : 9:38

دوشنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۹۹ - 16:47 - همسفرمیلادعیدی -

دستورجلسه این هفته لزوم تشکیل دانشگاه است. در دنیایی زندگی می‌کنیم که داشتن علم با مدرک دانشگاهی حرف اول را می‌زند. اگر دنیایی علم و دانش داشته‌باشیم ولی مدرک تحصیلی نداشته‌باشیم هیچ‌کس هیچ ارزشی برای آن قائل نیست. بارهاو بارها در متون کنگره60 خوانده‌ایم که بیشتر دردهای بشر از دانش‌های کشف نشده‌است. صورت مسئله اعتیاد در کنگره60 کشف شد. همه‌ دنیا معتقداست اعتیاد بیماری مرموز، پیش‌رونده و لاعلاج است و فقط باید آن را مهار کرد. دلیلش هم ندانستن صورت‌مسئله اعتیاد است. می‌خواهند مسئله‌ای را حل ‌کنند که صورت آن مجهول است ما باید صورت‌مسئله اعتیاد(درمان در سه بخش جسم، روان وجهان بینی) را به دنیا معرفی ‌کنیم تا دنیایی را از درد و رنج رها کنیم. ایجاد دانشگاه تنها راه ارتباط علمی‌ما با جهان است.

علم کنگره یک علم جدیداست. علمی‌که در سایه‌ی آن هزاران هزار نفر از درد و رنج بیماری اعتیاد برای همیشه رها شدند و به آسایش و آرامش رسیدند. خانواده‌هایی که در حال فروپاشی بودند قوام دوباره یافتند و افرادی که دیگر هیچ‌کس حتی همسر و فرزندانشان آنها را قبول نداشتند قهرمان راگبی در دنیا شدند و دنیا آنها را پذیرفت. ولی این علم را ما نمی‌توانیم به دنیا ارائه‌ کنیم به‌دلیل این‌که هیچ‌کدام از ما مدرک رسمی‌بابت یادگیری این علم نداریم. یعنی از وزرات‌علوم برای کمک‌راهنما و یا دیده‌بان یا هر شخص متخصص دیگر درکنگره ۶۰مدرک تحصیلی بابت علمی‌که یادگرفته صادر نشده ‌است. شما تصورکنید یک نفر درزمینه کامپیوتر یا فیزیک دانایی خیلی زیادی از طریق خواندن کتب مختلف بدست آورده ‌باشد و چیزهای زیادی بلد باشد ولی هیچ‌وقت این فرد نمی‌تواند در یک اداره استخدام شود و یا آن علم را به دیگران آموزش دهد. چرا؟ چون مدرک تحصیلی ندارد. در نقطه مقابل اگر یک نفر در همان رشته اطلاعات خیلی زیادی هم نداشته‌ باشد ولی فقط مدرک دانشگاهی داشته‌ باشد به راحتی می‌تواند در یک اداره استخدام شود.

برای اینکه ما بتوانیم علم کنگره را به گوش جهانیان برسانیم لازم است در وزارت علوم رشته دانشگاهی مورد نظر بوجود بیاید و ما همین آموزش‌ها را با سرفصل‌های تعیین شده از وزارت علوم آموزش بگیریم و وقتی برای مثال دکترای درمان اعتیاد گرفتیم و مدرک دانشگاهی در این زمینه داشتیم می‌توانیم در دنیا حرفی برای گفتن داشته ‌باشیم. بیش از بیست سال است که درمان بیماری اعتیاد توسط آقای مهندس کشف ‌شده ‌است و در داخل کشور کنگره 60 بسیار موفق عمل‌کرده ‌است ولی هیچ‌کدام از کشورهای دنیا روش درمانی کنگره را در کشور خود اجرا نکردند به‌دلیل‌اینکه فقط این علم تجربی است و ثبت شده‌ نیست. آقای مهندس در سی‌دی هیزم‌شکن فرموند: اگر قرار بود بابت کشف متد دی‌اس‌تی که کشف کوچکی نیست و با آن نه تنها اعتیاد بلکه بیماری‌های زیادی را می‌توان درمان کرد؛ به من می‌خواستند جایزه نوبل بدهند؛ باید با تریلی جایزه نوبل می‌دادند و ما مطمئنیم با تشکیل دانشگاه این اتفاق به زودی زود به وقوع می‌پیوندد. و باز می‌بینیم داروی درمان بیماری کرونا در کنگره 60 توسط جناب اقای مهندس پیدا شده ‌است ولی از آنجایی که توسط یک مرجع ثبت شده علمی‌ارائه نمی‌شود برای دنیا قابل قبول نیست. برای علمی‌شدن یک موضوع یادگیری آن از طریق دانشگاه و داشتن مدرک دانشگاهی الزامی‌می‌باشد و همین دلیل این است که آقای مهندس برروی مسئله ایجاد آکادمی‌درمان اعتیاد از ابتدای کار تاکید داشتند.

من خودم وقتی متوجه‌شدم دانشگاه در منطقه آزاد اقتصادی قشم است خیلی خوشحال شدم و این را نشانه تدبیر جناب آقای مهندس دانستم چون خود من همیشه در تصوراتم این بود دانشگاه باید نزدیک پایتخت باشد تا در دسترس همه باشد. به‌دلیل مسائل سیاسی شاید زمان‌هایی امکان ورود یک سری از افراد به داخل کشور وجودنداشته‌باشد، ولی درمنطقه آزاد اقتصادی رفت وآمد بسیار راحت‌تر است و این کار بدون نیاز به ویزا امکان‌پذیر است و خود این قضیه در انتشار این علم به دنیا تاثیر زیادی دارد.
این دستورجلسه برای اولین بار در فهرست دستورجلسات‌هفتگی قرارگرفته‌است و علت آن هم این است که امسال به لطف خداوند و از تدبیر جناب اقای مهندس زمینی برای احداث دانشگاه خریداری شد. شاید برای هرکدام از ما سوال باشد که چرا باید این همه هزینه برای احداث دانشگاه شود و این دستور جلسه ما را به این آگاهی می‌رساند که ایجاد دانشگاه حرکتی عظیم و یک جهش بزرگ در تاریخ کنگره 60 می‌باشد و ما با احداث دانشگاه به جهانی‌شدن نزدیک می‌شویم. بر همه‌ی ما واجب است با علم و آگاهی از لزوم تشکیل دانشگاه در گلریزان امسال مشارکتهای زیباتری را از خود به نمایش بگذاریم و بدانیم انسانهای دردمندی در دنیا در آرزوی این هستند که فقط یک روز را بدون دغدغه مواد مخدر تجربه کنند.

به امید روزی که علم کنگره جهانی شود و همه‌ی دنیا علی‌الخصوص مردم کشور خودمان از کودکی با صور پنهان و آشکار خود آشنا شوند و معنای واقعی عدالت، معرف و عمل سالم را یاد بگیرند و بیماری اعتیاد را بشناسند.

نویسنده: همسفر افسانه لژیون هفتم
تایپ و تنظیم: همسفر افسانه لژیون هفتم
همسفران نمایندگی ابوریحان
ادامه مطالب در آرشیو مقالات

عمدی در کار نبوده
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 2

آمار سایت
 • کل مطالب : <-BlogPostsCount->
 • کل نظرات : <-BlogCommentsCount->
 • افراد آنلاین : <-OnlineVisitors->
 • تعداد اعضا : <-BlogUsersCount->
 • بازدید امروز : <-TodayVisits->
 • بازدید کننده امروز : <-TodayVisitors->
 • باردید دیروز : <-YesterdayVisits->
 • بازدید کننده دیروز : <-YesterdayVisitors->
 • گوگل امروز : <-TodayGoogleEntrance->
 • گوگل دیروز : <-YesterdayGoogleEntrance->
 • بازدید هفته : <-WeekVisits->
 • بازدید ماه : <-MonthVisits->
 • بازدید سال : <-YearVisits->
 • بازدید کلی : <-AllVisits->
 • کدهای اختصاصی