loading...

درمان و رهایی

درمان بيماري اعتياد با روش DST

بازدید : 287
شنبه 16 آبان 1399 زمان : 22:36

جمعه شانزدهم آبان ۱۳۹۹ - 14:9 - همسفرمیلادعیدی -

با سلام خدمت خانم الهام عزیز لطفا به رسم کنگره خودتان را معرفی کنید؟

سلام دوستان الهام هستم یک همسفر، به مدت دوسال است که با کنگره آشنا شده ایم، آنتی ایکس مصرفی مسافرم شیره و تریاک خوراکی، مدت تخریب ده سال، داروی درمان شربت شفابخش اوتی، ورزش مسافرم والیبال و تنیس روی میز، ورزش خودم کوه نوردی، در ابتدا با خانم ریحانه سفر کردم و در حال حاضر خانم فاطمه عزیز کمک راهنمای بنده هستند، کمک راهنمای مسافرم در ابتدا جناب آقای مجتبی عتیقی و راهنمای فعلی ایشان جناب آقای پژمان اصلحی هستند.

بخشش و یا بخشیدن چه حسی را در شما به وجود می‌آورد؟

به نظر من همه‌ی انسان‌ها صفت بخشش را در وجود خوددارند، این‌که شخصی از خودش بزند تا به دیگران ببخشد قطعاً حس خوبی را برای آن فرد به ارمغان می‌آورد و بسیار لذت‌بخش است. تا قبل از ورودمان به کنگره بخشیدن ما از نوع حسابگرانه بود و انرژی این نوع از بخشش بسیار ناچیز و کوتاه است.

من در کنگره بخشش عاقلانه را آموزش‌دیده‌ام و یاد گرفته‌ام. بخشش اگر عاقلانه باشد بسیار لذت‌بخش است.

آیا خدمت و حضور در لژیون مالی تأثیری در زندگی شخصی شما داشته است؟

تأثیر عضویت در لژیون سردار در زندگی من بسیار زیاد بود. قبل از ورودم به کنگره یک سری خصوصیت‌های بدی در اخلاق خود داشتم. مهم‌تر از همه این‌که باوجوداینکه یک سال بود به کنگره می‌آمدیم نمی‌توانستم دوربینم را از مسافرم بردارم و به رفتار و کردار خود توجه کنم. ورود به لژیون سردار صبر من را بالا برد و برکتی در زندگی من جاری شد که هیچ‌وقت تجربه‌اش نکرده بودم. عضویت در لژیون سردار باعث شد که من هم به ایرادات خود پی ببرم و همیشه مسافرم را مقصر ندانم.

هدف از تشکیل لژیون مالی چیست؟

اولین و مهم‌ترین هدف از تشکیل این لژیون این بوده است که ما بخشش را یاد بگیریم زیرا در بخشش هزاران آموزش دیگر نهفته است. هنگام بخشش قناعت را یاد می‌گیریم. انسان‌ها اگر مستقل باشند و متکی به دیگران نباشند قطعاً حرفی برای گفتن دارند و این مسئله بسیار مهم است. آقای مهندس می‌فرمایند: پول مال کسی است که می‌بخشد و حاضر است مالش را از خودش جدا کند. آقای مهندس هر فکر و یا قانونی را که در کنگره وضع می‌کنند هزاران هدف را دنبال می‌کنند و هیچ‌چیز در کنگره بی‌دلیل نیست. در قوانین کنگره هزاران آموزش است که درنهایت هدف اصلی از وضع آن‌ها رسیدن به تعالی افراد است.

چه دلیلی باعث شد تا در لژیون مالی عضو شویم؟

من همیشه بخشش را دوست داشتم و روزهای اول که عضو کنگره شدم مصادف بود با جشن گل‌ریزان از همان‌جا بود که حس کردم چیزی در دلم کنده‌شده است و مراجعه کردم به خانم مریم، ایشان به من گفتند: چون در سفر اول هستی نمی‌توانی وارد لژیون سردار بشوی. وقتی کنگره به من از آموزش‌هایش می‌بخشد و افرادی بوده‌اند که این سیستم را پابرجا نگه‌دارند پس چرا من نبخشم؟ خواسته‌ی قوی من برای عضویت در این لژیون باعث شد که من هم عضوی از این لژیون باشم.

چرا کنگره از بیرون پولی دریافت نمی‌کند؟

آقای مهندس می‌فرمایند: انسانی که ثروت دارد قطعاً قدرت هم دارد. انسانی که مستقل است همیشه حرف برای گفتن دارد. کنگره دست‌کمی‌از کشورداری ندارد، هنگامی‌که‌ می‌خواهیم یک سیستمی‌را اداره کنیم نیاز به بودجه داریم و اگر این بودجه بخواهد از بیرون تزریق بشود یک روز هست و به‌روز نیست.

پس‌نیاز است که کنگره مستقل خودش باشد و دریافتی از بیرون نداشته باشد تا برنامه و اهدافمان را خودمان تعیین کنیم و تحت تأثیر شرایط قرار نگیریم. کنگره به دلیل این‌که از همان ابتدای کار روی پای خودش بوده است هیچ‌وقت ازنظر مالی کم نیاورده است و همیشه مستقل بوده است. خدا را شکر که در حال حاضر با این وضع گرانی کنگره دارد به بزرگ‌ترین هدف خودش که ایجاد دانشگاه بوده است می‌رسد.

کلام آخر

انجام‌ها انجام می‌گیرد در حرکت خود هیچ تردیدی راه ندهید که مسافرین دیگر در تکمیل سقف‌های مرفوع با شما هم نوا خواهند شد فر انسانهای بر باد رفته و در خاکسترها مدفون شده مانند گنجی به صاحبان اصلی آنها پی داده خواهد شد مشروط به اینکه خود را طلب نمایند . امیدوارم سعادت شرکت در لژیون سردار را خداوند به همه افراد کنگره 60عطا کند و واقعا سعادت بزرگی است . من هم شایستگی را داشته باشم که در لژیون سردار باقی بمانم.

سپاگزاریم از خانم الهام عزیز که وقت خودشان را در اختیار ما قرار دادند.


ادامه مطالب در آرشیو گفت و گو

بخشیدن یک نوع سپاسگزاری از خداوند است
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 2

آمار سایت
 • کل مطالب : <-BlogPostsCount->
 • کل نظرات : <-BlogCommentsCount->
 • افراد آنلاین : <-OnlineVisitors->
 • تعداد اعضا : <-BlogUsersCount->
 • بازدید امروز : <-TodayVisits->
 • بازدید کننده امروز : <-TodayVisitors->
 • باردید دیروز : <-YesterdayVisits->
 • بازدید کننده دیروز : <-YesterdayVisitors->
 • گوگل امروز : <-TodayGoogleEntrance->
 • گوگل دیروز : <-YesterdayGoogleEntrance->
 • بازدید هفته : <-WeekVisits->
 • بازدید ماه : <-MonthVisits->
 • بازدید سال : <-YearVisits->
 • بازدید کلی : <-AllVisits->
 • کدهای اختصاصی