loading...

درمان و رهایی

درمان بيماري اعتياد با روش DST

بازدید : 396
سه شنبه 21 مهر 1399 زمان : 13:36

دوشنبه بیست و یکم مهر ۱۳۹۹ - 10:29 - همسفرمیلادعیدی -

با فرارسیدن هفته ایجنت و مرزبان درکنگره 60 به‌پاس خدمات خدمتگزاران زحمت‌کش پارک طالقانی خدمت گروه مرزبانی پارک رسیدیم که روزهای جمعه از همه زودتر به پارک می‌آیند و از همه دیرتر پارک را ترک می‌کنند.

عزیزانی که چه در شرایط قبل از کرونا و چه بعد از کرونا با عشق و محبت در پارک طالقانی خدمت می‌نمایند تا مسافران و هم‌سفران با امنیت و آرامش به فعالیت‌های ورزشی و آموزشی خود بپردازند.

ضمن تبریک این هفته خدمت تمام ایجنت‌ها و مرزبانان کلیه نمایندگی‌های کنگره 60 شمارا به خواندن این گفتگو دعوت می‌نماییم

ابتدا خدمت ایجنت محترم آقا دکتر حمید کشانی رسیدیم، ضمن عرض تبریک و خدا قوت خودتان را به‌رسم کنگره معرفی نمایید؟

سلام دوستان حمید هستم یک هم‌سفر

در حاضر در جایگاه ایجنتی نمایندگی پارک طالقانی در حال خدمت هستم

چه تمهیداتی را تدارک دیده‌اید چه قبل از کرونا و چه در شرایط حاضر مسافران و همسفران همچنان بانظم و امنیت و آرامش خاصی و یکدل در پارک حاضر می‌شوند بدون اینکه بخواهند ناهنجاری یا بی‌نظمی‌را ایجاد کنند؟

لازم است خدمت شما عرض کنم در ابتدا هر هفته بین 50 تا 60 نفر از نمایندگی‌های کنگره 60 در امر ایجاد نظم و آرامش به گروه مرزبانی پارک طالقانی کمک و همکاری می‌کنند و همچنین در رشته‌های ورزشی چندین نفر از ورزشبانان و مسئولین مختلف رشته‌های ورزشی با ما همکاری دارند و درواقع به بنده و مرزبانان یاری می‌رسانند تا ما بتوانیم یک روز جمعه را در پارک طالقانی فعالیت‌های آموزشی ورزشی را به‌خوبی برگزار کنیم و انجام بدهیم و در بخش برگزاری لژیون پزشکان هم چندین نفر از اعضای کنگره‌ی 60 ما را برای برگزاری بهتر لژیون پزشکان مستقر در پارک طالقانی یاری می‌دهند، ضمناً ما در بخش آبدارخانه، نشریات و کمک راهنمای تازه واردین هم خدمتگزارانی را داریم که از نمایندگی‌های مختلف کنگره به یاری ما می‌آیند.

اما در مورد نظم، آرامش و یکدلی مهم‌ترین مسئله حضور بنیان محترم کنگره 60 آقای مهندس دژاکام هست که با تدابیر عالمانه خودشان و آموزش‌هایی که در کنگره رواج دادند خودبه‌خود اعضا به نظم، آرامش و یکدلی رسیده‌اند و این تأثیر با حضور مقتدرانه ایشان در پارک طالقانی تکمیل می‌شود، شاید اگر حضور ایشان نبود ما آن‌قدر هم در برقراری نظم و انضباط تا به این حد موفق نمی‌شدیم چون ما از طرفی هم از چند نقطه با مسئولین شهری هم روبرو هستیم که آن‌ها همه در این پارک محدوده‌ی عملیاتی، خدماتی و اجرایی دارند و یک نوع هماهنگی هم ما باید با این عزیزان و مجموعه کنگره 60 به وجود بیاوریم تا بتوانیم از امکاناتی که وجود دارد در امر ورزش و کمک به درمان اعتیاد ره‌جویانی که در روزهای جمعه به پارک می‌آیند بهره لازم را ببریم.

پس ابتدا حضور آقای مهندس و آموزش‌های ناب ایشان، سپس تمام عزیزانی که در ابتدای صحبت‌هایم عرض نمودم خدمت شما همه باهم توانستیم با یک تعامل خوبی نظم و آرامش را در پارک برقرار نماییم و گروه مرزبانی از ساعات آغازین صبح برای خدمت‌رسانی و هماهنگی بیشتر در پارک طالقانی حاضر می‌شوند.

اما البته در شرایط جدید که ویروس کرونا متأسفانه آمده با یک محدودیت‌هایی مواجه هستیم اما تمام تلاش بنده و گروه مرزبانی اجرای دستور آقای مهندس دژاکام مبنی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی هست که توسط مسئولیت بهداشت و درمان کشور ارائه‌شده و ما موظف به اجرای آن هستیم و امیدوارم که ویروس کرونا از کشور عزیزمان رخت برببندد و برود تا ما بتوانیم بازهم مانند گذشته فعالیت‌های آموزشی و ورزشی خودمان را به اجرا دربیاوریم و مسابقات ورزشی‌مان را برگزار نماییم.

خاطره‌ای اگر در این مدت از خدمت در جایگاه ایجنتی در پارک طالقانی دارید بفرمایید؟

یکی از بهترین خاطراتی که من در طول مدت خدمتم در کنگره 60 و پارک طالقانی داشتم صرف صبحانه با دوست و برادر عزیزم مرحوم آقای دکتر مسعود حاج رسولی که از خدمتگزاران صدیق کنگره 60 بودند بود که هم در لژیون پزشکان تشریف می‌آوردند و هم در سایر برنامه‌هایی که در پارک طالقانی برگزار می‌شد ایشان در پارک طالقانی حضور داشتند و به جدیت تمام برنامه‌های آموزشی ورزشی را دنبال می‌کردند و واقعاً خاطرات بسیار خوبی بود صرف صبحانه با ایشان و جا دارد برای ایان از خداوند منان طلب آمرزش نماییم و روحشان شاد و یادشان گرامی‌و همچنین برای خانواده محترمشان درخواست صبر و شکیبایی داریم.

در ادامه شما را به خواندن ادامه‌ی گفتگو با مرزبانان پارک طالقانی دعوت می‌کنیم:

از آقای مهندس دژاکام که توفیق خدمت به بنده در کنگره 60 را دادند بسیار سپاسگزارم از خداوند برای ایشان و خانواده محترمشان طول عمر باعزت و سلامتی روزافزون را مسئلت دارم.

خدمت مرزبانان رسیدیم، ضمن عرض تبریک و خدا قوت بابت هفته مرزبان خدمت مرزبانان عزیز سؤالات مشترکی هست که از شما عزیزان می‌پرسیم تا دوستان عزیز بیشتر با جایگاه مرزبانی و حس و حالی که در آن هست آشنا شوند.

در ابتدا خدمت نگهبان مرزبانان پارک طالقانی هستیم.

ضمن عرض سلام و خدا قوت و تبریک بابت هفته مرزبان لطفاً خودتان را به‌رسم کنگره معرفی نمایید؟

سلام دوستان علیرضا هستم یک مسافر آخرین آنتی ایکس مصرفی هروئین مدت دوازده و ماه و دو روز با روش دی اس تی و شربت اوتی سفر کردم به راهنمایی ایجنت محترم آقای حمید کشانی در ضمن مسافر سیگار هم بودم به مدت ده ما و چهارده روز به راهنمایی راهنمای بزرگوارم آقای وحدت رهایی از هر دو بند دو سال و 5 ماه و 5 روز

لطفاً بفرمایید از جایگاه مرزبانی چه حسی دارید و چه دستاوردی از بار آموزشی آن نصیبتان شد؟

مرزبانی یک جایگاه بسیار آموزشی و ارزشمند است، یا بهتر است بگوییم یک دوره‌ای است که انسان را می‌تواند تعالیم زیادی بدهد و این جایگاه به انسان فرصت می‌دهد توانایی‌های والایی را کسب کند به‌طور نمونه ؛ مرزبان در پارک طالقانی با افراد زیادی برخورد خواهد داشت و این جایگاه به مرزبان ، چگونگی تعامل با دیگران را آموزش می‌دهد.

در این راستا یک مرزبان می‌تواند مهارت‌ها یا ویژگی‌هایی نظیر صبر و بردباری ، گذشت ، پشتکار ، مطیع بودن ، فرمان‌برداری ، تلاش ، تمرکز ، دوستی ، قانونمند بودن و خیلی موضوعات دیگر و ارزشمند را تا حدود زیادی با حس سالم کسب کند.

حس شخصی من به مرزبانی مثل حس یک شاگرد به معلم خود می‌باشد، من این جایگاه را برای خودم یک معلم و سرنوشت‌ساز و پرانرژی و دانش و بسیار ارزشمند دیدم، در ضمن مرزبانی پارک طالقانی تنها جایگاه مرزبانی هست که شما با تعداد زیادی از خانواده بزرگ کنگره در هر هفته دیدار دارید و این‌یک موهبت بسیار گران‌قدر است و حسی که الآن دارم از صمیم قلب این جایگاه برای من قابل‌احترام است و خداوند را شاکرم که به حقیر لطف کردند و اجازه دادند در این جایگاه آموزش بگیرم.

سپاسگزار آقای مهندس و خانواده ایشان هستم در مکان‌های دیگر 20 نفر هم نمی‌توانند یک ساعت بدون مشاجره کنار هم باشند اما در پارک طالقانی افراد ساعت‌ها در کنار هم می‌خندند و خوشحال و سرحال‌اند این را از آموزش‌های کنگره 60 و حکیم بزرگ خودداریم که موهبت بسیار بزرگی است و لطف بزرگان و یاری خداوند است که این فرصت را برای من فراهم آورد و این بزرگ‌ترین افتخار من است که کوچک‌ترین سرباز خانواده بزرگ کنگره هستم.

تشکر می‌کنم از ایجنت عزیز ، استاد مهربان و بامحبت این مجموعه درس‌های بسیاری به من دادند، از کمک راهنمای خودم آقای فریدون رفائی سپاسگزارم که همیشه حامی‌من بودند و هستند از همه عزیزانی که مرا حمایت کردند و برادران عزیز مرزبانی سپاسگزارم.

خاطره‌ای اگر در طول خدمت در جایگاه مرزبانی دارید برای ما بگویید؟

با آمدن ویروس کرونا آقای مهندس زودتر از همه‌جا نمایندگی‌های کنگره 60 را تعطیل کردند ، پارک هم مدتی تعطیل بود بعد از بازگشایی ما خدمت آقای مهندس رسیدیم و خواهش کردیم این تعطیلی را لحاظ کنند و به خدمت ما در پارک اضافه شود ایشان فرمودند طوری نیست و به خاطر این وضعیت ما دوره‌های خدمتی تمام خدمتگزاران را در شعب مختلف چهار ماه اضافه می‌کنیم ما خیلی خوشحال شدیم و بازهم از آقای مهندس تشکر کردیم، این اضافه‌خدمت تنها اضافه‌خدمتی است که کماکان برای اضافه شدن آن دعا می‌کنیم.

کنگره 60 آغازی را شروع کرده که پایانی نامشخص دارد و این آغاز غیر از عشق هیچی نیست و عشق پایانی ندارد.

ضمن عرض سلام و خدا قوت و تبریک بابت هفته مرزبان لطفاً خودتان را به‌رسم کنگره معرفی نمایید؟

سلام دوستان شهاب هستم مسافر آنتي ايكس مصرفي مشروبات الكلي ترياك روش درمان DST داروي درمان OT مدت‌زمان سفر اول ١١ماه و ٢ روز به راهنمايي ایجنت محترم آقای حمید کشانی ورزش در كنگره شنا واليبال در حال حاضر ٣ سال و٢ ماه كه از بند اعتياد رها هستم .

لطفاً بفرمایید از جایگاه مرزبانی چه حسی دارید و چه دستاوردی از بار آموزشی آن نصیبتان شد؟

راجع به سؤال اول حسم نسبت به مرزباني همیشه خوب بود اما قبل از این‌که بخواهم كانديد شوم يک مقدار ترس داشتم كه من می‌توانم تو اين جايگاه خدمت كنم يا خير ؟ كه تصميم گرفتم و به لطف خداوند و حمايت دوستان وارد اين جايگاه شدم و فكر می‌کردم همه‌چیز در من مرتب هست اما متوجه شدم كه این‌طور نيست و بايد خيلي از آموزش‌هایی كه در كنگره ديدم را در اينجا می‌توانم كاربردي کنم يا خير كه بعضي از مسائل نياز به تلاش بيشتر داشت و نقاط قوت و ضعف خودم را متوجه شدم ، این‌که نقطه تحملم در شرايط مختلف چگونه است آيا صبور هستم آيا مسئولیت‌پذیر هستم آيا تعهد دارم آيا با انسان‌ها با عشق و محبت رفتار می‌کنیم و خيلي از مسائل ديگر كه به نظرم در اين جايگاه می‌شود متوجه شد چه‌کاره هستیم شاكر خداوندم كه اين فرصت را به من داد تا در اين جايگاه خدمت كنم.

خاطره‌ای اگر در طول خدمت در جایگاه مرزبانی دارید برای ما بگویید؟

راجع به خاطره اوايل مرزباني بود كه تازه پيمان بسته بوديم و هر هفته يک شعبه خدمتگزار پارك بودند و يادم نيست كدام شعبه اما آقاي زركش دیده‌بان محترم ايجنت آن نمایندگی بودند كه ما صبح آمدیم، افراد خدمتگزار آن نمایندگی هم بودند كه يكي از مرزبان‌ها گفت ايجنت نمایندگی خدمتگزار امروز چرا نيامده من هم گفتم خُب الآن ساعت ٥ صبح است شايد كمی‌ديرتر می‌آیند ايشان گفتند بزارید من زنگ بزنم به ايشان ببينیم كجا هستند ،زنگ زدن به آقای زرکش عزیز و گویا ایشان در پارک بودند و ما متوجه نشده بوديم و وقتي زنگ زدن گفتن ببخشيد آقای زرکش شما كجا تشريف داريد ايشان هم به شوخي گفتند خوب خانه بايد خواب باشم دیگر كه بعدش آقاي زركش دوباره به شوخي گفتند مرزبان عزیز میدانی الآن ساعت چند هست زنگ زدي ؟؟!! و اصلاً میدانی من کجا هستم كه بعدش ديديم يكم جلوتر ايستادند و لبخند می‌زنند و کلی از ایشان عذرخواهی کردیم و ایشان هم با روی گشاده و مهربان از ما بابت پیگیری تشکر نمودند. اين هم خاطره من بود و در آخر از آقاي مهندس بسيار سپاسگزارم و از راهنماي درمان اعتیاد آقاي حامد شمس عزیز ممنونم

ضمن عرض سلام و خدا قوت و تبریک بابت هفته مرزبان لطفاً خودتان را به‌رسم کنگره معرفی نمایید؟

سلام دوستان علی هستم مسافر، آنتی ایکس مصرفی تریاک مدت سفر ده ماه و بیست روز به روش DST با داروی OT، راهنمای عزیزم ایجنت محترم آقای حمید کشانی رشته ورزشی باستانی رهایی از بند اعتیاد چهار سال و ده ماه

لطفاً بفرمایید از جایگاه مرزبانی چه حسی دارید و چه دستاوردی از بار آموزشی آن نصیبتان شد؟

من از ابتدای سفرم حس خوبی به پارک طالقانی داشتم و دو ماه که از سفرم گذشت پارکم را مرتب می‌رفتم و انرژی خاصی به من می‌داد و نسبت به جایگاه مرزبانی حس بسیار خوبی داشتم و وقتی در این جایگاه قرار گرفتم حس خدمت و مسئولیت‌پذیری بیشتری گرفتم و خدا را شاکرم که به خواسته‌ام که خدمت در مرزبانی پارک بود رسیدم

دوره مرزبانی یک دوره فشرده مدیریتی و اجرایی است اما در همان زمان که ما مشغول به خدمت نمودن هستیم همزمان آموزش هم می‌گیریم و حتی می‌توانیم بهتر از قبل در خارج از کنگره زندگی را مدیریت کنیم و راحت‌تر زندگی را اداره کنیم

خاطره‌ای اگر در طول خدمت در جایگاه مرزبانی دارید برای ما بگویید؟

در خصوص خاطره باید عرض کنم خدمت در جایگاه مرزبانی و آموزش گرفتن و یادگرفتن نحوه برخورد با عزیزانی که جمعه‌ها به پارک می‌آیند خودش یک خاطره‌ی کلی برای من است.

ضمن عرض سلام و خدا قوت و تبریک بابت هفته مرزبان لطفاً خودتان را به‌رسم کنگره معرفی نمایید؟

سلام دوستان احسان هستم هم‌سفر

بنده از هشت سال پیش به‌عنوان هم‌سفر وارد کنگره شده‌ام و در پارک طالقانی در رشته ورزشی فوتبال به‌عنوان بازیکن و در ادامه به‌عنوان داور فعالیت داشتم و توفیق نصیبم شد تا در این دوره به‌عنوان مرزبان در خدمت عزیزانم در روزهای جمعه باشم

لطفاً بفرمایید از جایگاه مرزبانی چه حسی دارید و چه دستاوردی از بار آموزشی آن نصیبتان شد؟

حسی که من به مرزبانی دارم حس زنده شدن است، من احساس می‌کنم تولدی دوباره در درون من صورت گرفته و من در مرزبان پارک طالقانی از خیلی از گذرگاه‌ها عبور کرده‌ام و با یکسری چالش‌ها روبرو شده‌ام که باعث شد خودم را بسازم و نواقص را برطرف کنم و درس‌های بزرگی از آن گرفته‌ام که عامل اصلی این آموزش‌ها بودن در کنار دکتر کشانی و آموزش‌هایی است که ایشان به بنده و دیگر اعضاء مرزبانی داده‌اند و همچنین در رأس حضور آقای مهندس در پارک و نظارت ایشان بر امور مرزبانی من را بر این داشت تا بهتر و بیشتر به تزکیه و پالایش بپردازم.

خاطره‌ای اگر در طول خدمت در جایگاه مرزبانی دارید برای ما بگویید؟

دوره‌ی مرزبانی برای ما سراسر هم خاطره است و هم آموزش اما اگر بخواهم یک خاطره برای دوستان تعریف کنم فکر کنم این خاطره شیرین‌تر است.

من از باغی که در شهرستان داریم انار آورده بودم و خیلی باذوق و شوق انارها را جدا کردم که بیاورم پارک و برای آقای مهندس انار دون کنیم بدیم خدمت ایشان خلاصه من انارها را آماده کردم و بردم خدمت ایشان و دیدم آقای مهندس خیلی زیاد استقبال از بنده نکردند چون من انتظار داشتم ایشان بنده را تشویق کنند یا خیلی استقبال کنند اما این‌طور نشد و من خیلی حالم گرفته شد و به فکر فرورفتم و اما بعدش متوجه شدم که این خودش یک آموزشی بود که بدانم آقای مهندس بزرگی هستند که نه نیازی به این‌جور کارها دارند و نه توقعی دارند که برای ایشان از این قبیل کارها انجام بدهیم و واقعاً درس بزرگی بود که از ساده بودن و افتادگی و خلوص آقای مهندس من گرفتم.

خدا را شاکرم توفیق خدمت در جایگاه مرزبانی پارک طالقانی نصیبم شد، از آقای مهندس و خانواده بزرگوارشان سپاسگزارم، از ایجنت نمایندگی پارک طالقانی آقای حمید کشانی بسیار سپاسگزارم و همچنین از برادرهای عزیزم در گروه مرزبانی تشکر می‌کنم.

ضمن عرض سلام و خدا قوت و تبریک بابت هفته مرزبان لطفاً خودتان را به‌رسم کنگره معرفی نمایید؟

سلام دوستان حسین هستم یک مسافر

آخرین آنتی ایکس مصرفی تریاک و شیره مدت سفر یازده ماه و ده روز کمک راهنما ایجنت محترم آقای حمید کشانی رهایی از بند اعتیاد چهار سال و پنج ماه

لطفاً بفرمایید از جایگاه مرزبانی چه حسی دارید و چه دستاوردی از بار آموزشی آن نصیبتان شد؟

حس من نسبت به جایگاه مرزبانی بسیار خوب بوده و می‌توانم بگویم از شروع آموزش و خدمت در این جایگاه دستاوردهای بسیار زیادی برای من داشته است که از همه عزیزان آموزش گرفتم، من عاشق خدمت در جایگاه مرزبانی بودم و خدا توفیق خدمت در این جایگاه آن‌هم در پارک طالقانی را نصیبم نمود و واقعاً جایگاه مرزبانی باعث می‌شود انسان پخته‌تر از قبل شود و راحت‌تر با مسائلش کنار بیاید.

خاطره‌ای اگر در طول خدمت در جایگاه مرزبانی دارید برای ما بگویید؟

قشنگ‌ترین خاطره من در مرزبانی این بود که در کنار آقای دکتر کشانی خدمت نمودم و آموزش گرفتم و همچنین با عزیزانی در لژیون مرزبانی آشنا شدم و سرشار از مهر و محبت دوستی بودند که در کنار این دوستان من آموزش‌های زیادی را گرفتم.

در پایان از آقای مهندس دژاکام و همچنین از ایجنت عزیز آقای کشانی و تمام عزیزان که به بنده توفیق خدمت در این جایگاه را دادند تشکر می‌نمایم.

ضمن عرض سلام و خدا قوت و تبریک بابت هفته مرزبان لطفاً خودتان را به‌رسم کنگره معرفی نمایید؟

سلام دوستان اقبال هستم یک مسافر

آنتی ایکس مصرفی شیره و تریاک مدت سفر چهارده ماه کمک راهنما ایجنت محترم آقای حمید کشانی رهایی شش سال و دو ماه در ادامه سفر سیگار انجام دادم به راهنمایی آقای علیرضا فیض‌آبادی رهایی پنج سال و دو ماه

لطفاً بفرمایید از جایگاه مرزبانی چه حسی دارید و چه دستاوردی از بار آموزشی آن نصیبتان شد؟

حسی که من نسبت به مرزبانی و خدمت در این جایگاه در روزهای جمعه دارم حس بسیار قشنگی است سرشار از انرژی، شور ، عشق و خدمت است، من مسیرم از منزل تا پارک طالقانی حدود 55 کیلومتر است و روزهای جمعه باید چهر صبح از خواب بلند شوم تا بتوانم سر ساعت در پارک حاضر باشم.

چون خدمت مرزبانی جایگاهی است که ابتدا باید یاد بگیریم مسئولیت‌پذیر باشیم و سپس آموزش‌هایی که در کنگره توسط کمک راهنمایان و مطالب کنگره فراگرفته‌ایم را کاربردی نماییم و نقاط ضعف و قوت خودمان را تقویت نماییم، خُب قبل از کرونا در پارک طالقانی برای انجام مسابقات ورزشی هم‌سفران و مسافران از نمایندگی‌های مختلف استان‌های کشور حضور به هم می‌رساندند و ما با این عزیزان برخورد داشتیم و تبادل انرژی انجام می‌دادیم و نکته جالب این بود که آموزش‌هایی بنده در تهران دیده بودم آن‌ها هم همان را در شهرستان‌ها دیده بودند و واقعاً این وجه مشترک و یکدلی بی‌نظیر بود و همین باعث می‌شد من بتوانم روی نقاط ضعفم بیشتر کارکنم و خودم را به یک جهان‌بینی بهتر نزدیک کنم.

خاطره‌ای اگر در طول خدمت در جایگاه مرزبانی دارید برای ما بگویید؟

خاطره من به زمانی برمی‌گردد و مواقعی که آقای مهندس بُرجک ما را می‌زند و این بُرجک زدن‌های آقای مهندس آن‌قدر شیرین و لذت‌بخش است چون موضوعی که می‌گویند قطعاً یک آموزشی در ادامه برای ما دارد تا آن مسئله‌ای که من دارم را شاید خودم نبینم اما وقتی ایشان می‌بینند و می‌فرمایند من آن را اصلاح می‌کنم و همچنین دیدن روی آقای مهندس در روزهای جمعه که واقعاً لذت‌بخش است.

من از خداوند شاکرم، از آقای مهندس و خانواده محترمشان سپاسگزارم و همچنین از ایجنت محترم آقای کشانی تشکر می‌کنم و همچنین از برادرهای عزیزم در گروه مرزبانی، خدمتگزاران و ورزشبانانی که من را در این خدمت یاری می‌نمایند سپاسگزارم.

تهیه و تنظیم گفتگو: مسافر رضا جدیدی
ادامه مطالب در آرشیو گفت و گو

آموزش دانلود بازی برای ps2
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 2

آمار سایت
 • کل مطالب : <-BlogPostsCount->
 • کل نظرات : <-BlogCommentsCount->
 • افراد آنلاین : <-OnlineVisitors->
 • تعداد اعضا : <-BlogUsersCount->
 • بازدید امروز : <-TodayVisits->
 • بازدید کننده امروز : <-TodayVisitors->
 • باردید دیروز : <-YesterdayVisits->
 • بازدید کننده دیروز : <-YesterdayVisitors->
 • گوگل امروز : <-TodayGoogleEntrance->
 • گوگل دیروز : <-YesterdayGoogleEntrance->
 • بازدید هفته : <-WeekVisits->
 • بازدید ماه : <-MonthVisits->
 • بازدید سال : <-YearVisits->
 • بازدید کلی : <-AllVisits->
 • کدهای اختصاصی